Ruošdamiesi Vasario 16 – osios paminėjimui 7b klasės mokiniai kartu su Šiaulių Rėkyvos progimnazijos septintokais ir visos Lietuvos mokiniais dalyvavo projekte „Didžiausia bendradarbiavimo pamoka“ į kurią buvo įsitraukę daugiau nei 450 Lietuvos mokytojų. „Žinutė Lietuvai“ ir „Portretas Lietuvai“ - dailės ir lietuvių kalbos pamokos, kurias kartu vedė Marijono Daujoto progimnazijos dailės mokytoja Onutė Viskontienė ir Šiaulių Rėkyvos progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Rita Mikučiauskienė. Pamokų metu septintokai kūrė akrostichus, prisiminė svarbiausius faktus apie Vasario 16-ąją, nupiešė, jų nuomone, svarbios asmenybės portretą Lietuvai. Į trečią bendrą pamoką „Vasario 16“ jungėsi visi projekto dalyviai. Šios pamokos svarbiausia žinutė buvo – ką man reiškia laisvė? Nauja patirtis, kitokios veiklos, naujos pažintys – pamoka kitaip.

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius