Neįgaliesiems: Didinti tekstą | mažinti

Gyvos anglų kalbos mokomės „gyvai“ , arba tiesioginė vaizdo pamoka iš Majamio 

( J.A.V.) (online lesson „ 10 facts about Miami“)

Praėjusį penktadienį – sausio 29 dieną mūsų mokyklos 7 B klasės mokiniai turėjo puikią galimybę sudalyvauti tiesioginėje anglų kalbos pamokoje, kuri vyko Majamyje! (J.A.V) Pamokos metu susijungėme su „Online Bilingual“ mokyklos anglų – ispanų kalbų mokytoju Oldair Arau, kuris laisvai kalba ispanų ir anglų kalbomis. Ispanų kilmės mokytojas labai šiltai priėmė mūsų grupelę į pamoką, kurioje gilinome žinias apie Jungtinės Amerikos Valstijų gražiausią ir šilčiausią kurortinį miestą – Majamį.

 

7b klasės mokinių grupė puikiai atsakinėjo į mokytojo užduodamus klausimus apie šio krašto klimatą, gyventojus, poilsiautojus, maistą ir žymias vietas. Aktyviai pokalbiuose anglų kalba bendravo Auksė Kavolytė, Tautvydė Kudarauskaitė, Roberta Neverauskaitė, Augustas Šypalis, Faustas Vainauskas ir Darius Vendelis.

Turėjome progos pristatyti ir savo gimtąjį miestą – Kretingą, mokiniai atvirai kalbėjo apie savo pomėgius ir ateities planus. Sužinojome 10 įdomių faktų apie Majamį. Tai buvo informacija apie Majamio miesto pavadinimo kilmę, apie egzotinius gyvūnus gyvenančius mieste, augalus, turistų lankomas vietas. Majamio gamta patraukli ir egzotiška, kiekvienais metais šią nuostabią vietą lanko 14 milijonų lankytojų. Nuotaikingas ispanas- mokytojas Oldairas pristatė savo tarptautinės kalbų mokyklos veiklą, pakvietė mus ir toliau bendrauti. Apie kalbų mokymąsi ir mokymą Oldairas teigė:

-Mes esame aistringų mokytojų grupė, kurie dirbame atsidavę , kad teigiamai paveiktume pasaulį. Mums patinka bendrauti su savo studentais ir mokiniais, nes galime pasidalinti savo profesinėmis anglų ir ispanų kalbų žiniomis. Mes tikime, kad naujos kalbos mokymasis visiems gali padėti geriau suprasti gyvenimą ir perspektyvą.

Šiuo metu yra 2 populiariausios kalbos pasaulyje: anglų ir ispanų. Mes bandome sujungti techninį ir realaus pasaulio požiūrį, kad galėtume greičiau įsisavinti naują kalbą.“

Ši nuotolinė „Kretinga- Majamis“ pamoka mokiniams labai patiko, nes jie turėjo progos praktiškai išbandyti savo anglų kalbos žinias. Tikimės ir toliau dalyvauti „Online Bilingual“ tarptautinės kalbų mokyklos veikloje.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Rūta Valaitytė

IKT koordinatorius
Mindaugas Razma
tel. 8 698 12458
el. paštas mindaugas.razma@daujotomokykla.lt
šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas__________________________
 
KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Veiklos tobulinimo planas

Projekto veiklų viešinimas

__________________________

1 

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

Kretingos Marijono Daujoto progimnazija
Vilniaus g.12, LT-97108 Kretinga
Tel: 8 657 161 15
El. p.: 
info@daujotomokykla.lt

Informatika pradiniame ugdyme
1
__________________

 

SRF logo

Projektas „Aktyvi mokykla“

Veiklos planas

Projekto veiklų viešinimas 

__________________

___________________
Lietuvos mokyklų žaidynes
___________________

___________________

___________________
Informacija apie projektą
___________________
Lyderiu laikas
Informacija apie projektą
___________________
VšĮ Švietimo tinklas
Saugesnis Internetas
Drąsinkime ateitį
Nacionalinis egzaminų centras
___________________
LT banner2 7454
___________________
Limk
____________________
Aikos
___________________