Salantų meno mokykla jau tryliktąjį kartą organizavo Respublikinį mokinių kūrybinių darbų konkursą „Pravėriau vario vartelius“. Konkurse dalyvavo 398 jaunieji kūrėjai iš 74 ugdymo įstaigų. Dalyvių darbai buvo vertinami trijose amžiaus grupėse: 7-10, 11-15 ir 16-18 metų. Vertinimo komisija, vertindama kūrybinius darbus, atrinko apie šimtą geriausių darbų, skyrė pirmą, antrą ir trečią vietas kiekvienoje amžiaus grupėje ir atskiras nominacijas pagal konkurso temas. Labai džiaugiamės, kad nominaciją už temos interpretaciją gavo mūsų mokyklos 5a klasės mokinė Eleonora Šidlauskaitė. 7b klasės mokinės Deimantės Knystautaitės darbas buvo atrinktas į parodą.

Nuo kovo 2 dienos konkurso laimėtojų darbai bus eksponuojami Kretingos rajono švietimo centre (J. Pabrėžos g. 8, Kretinga). Kviečiame pasigrožėti jaunųjų kūrėjų darbais. O jaunosioms kūrėjoms linkime sėkmės ir kituose konkursuose.

IKT kordinatorius