Vasario 18 dieną Kretingos Marijono Daujoto progimnazijoje vyko rajoninis „Raštingiausio pradinuko“ konkursas. Susirinkusius salėje mokinius bei juos konkursui ruošusius mokytojus pradžiugino trumpa meninė programa, žaismingas renginio vedėjų, 2 c klasės mokinių, Lukos Petrauskytės ir Arijaus Slušnio dialogas bei visus padrąsinantis mūsų mokyklos direktorės Raimundos Viskontienės ir pavaduotojos ugdymui Aurelijos Jedenkienės sveikinimo žodis. Renginio vedėjai pristatė garbingą vertinimo komisiją: komisijos pirmininkas Romualdas Jonauskas (Salantų gimnazijos pradinio ugdymo mokytojas metodininkas), nariai - Aurelija Laureckienė (Darbėnų gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė), Irena Raišuotienė (Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė), Irma Ilkevičienė (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė). Konkurse šiais metais dalyvavo “ dalyvavo 51 mokinys: 16 antrokų, 18 trečiokų ir 17 ketvirtokų.

Labai džiugu, kad nemažai konkurso „Raštingiausias pradinukas“ prizinių vietų laimėjo ir mūsų mokyklos mokiniai: tarp antrokų puikiai pasirodė ir antrą vietą laimėjo Justinas Rancius (mokyt. Reda Petrulienė). Trečia vieta atiteko Rėjui Benediktui Goriunovui (mokyt. Nijolė Meškauskienė). Iš trečiokų - antra vieta apdovanotos Goda Petrašiūnaitė (mokyt. Vida Songailienė) ir Jonė Abželtytė (mokyt. Irena Navasaitienė). Ketvirtokus taip pat lydėjo sėkmė: antras vietas užėmė Kornelija Ručinskaitė (mokyt. Janina Šipavičienė) ir Ugnė Jurevičiūtė (mokyt. Monika Gurauskienė). Trečia vieta apdovanota Aistė Brazaitė (mokyt. Asta Šličienė).
Sveikiname visus dalyvius ir prizininkus!

Informaciją parengė pradinio ugdymo mokytoja
Nijolė Meškauskienė

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius