Vasario 8 dieną pertraukų metu koridoriuose buvo tyliau nei įprastomis dienomis – visi žinojo, kad progimnazijoje vyksta mokyklinis matematikos olimpiados etapas. Jame dalyvauti nusprendė 33 mokiniai –  tai didelė jungtinė klasė, todėl komisijai teko nelengva užduotis – ir parengti olimpiadines užduotis, ir, ištaisius atliktus darbus, nustatyti nugalėtojus. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad iš visų progimnazijos penktokų geriausiai matematiką išmano 5 c klasės mokinys Vilius Kontrimas. Šeštokų gretose toks titulas atiteko Vytautui Šakirzianovui iš c klasės. Komisija be galo džiaugėsi, kad 7 a klasės mokinys Ernestas Pazdrazdis surinko visus 20 taškų ir tapo absoliučiu nugalėtoju. 8 c klasės mokinys Gintas Žutautas nugalėjo savo bendraamžius. Nuoširdžiausiai sveikiname matematikos olimpiados laimėtojus ir linkime sėkmės kituose etapuose!

Jaunųjų žurnalistų būrelio narė Sofia Holland

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Veiklos tobulinimo planas

Projekto veiklų viešinimas

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius