Vasario 8 dieną pertraukų metu koridoriuose buvo tyliau nei įprastomis dienomis – visi žinojo, kad progimnazijoje vyksta mokyklinis matematikos olimpiados etapas. Jame dalyvauti nusprendė 33 mokiniai –  tai didelė jungtinė klasė, todėl komisijai teko nelengva užduotis – ir parengti olimpiadines užduotis, ir, ištaisius atliktus darbus, nustatyti nugalėtojus. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad iš visų progimnazijos penktokų geriausiai matematiką išmano 5 c klasės mokinys Vilius Kontrimas. Šeštokų gretose toks titulas atiteko Vytautui Šakirzianovui iš c klasės. Komisija be galo džiaugėsi, kad 7 a klasės mokinys Ernestas Pazdrazdis surinko visus 20 taškų ir tapo absoliučiu nugalėtoju. 8 c klasės mokinys Gintas Žutautas nugalėjo savo bendraamžius. Nuoširdžiausiai sveikiname matematikos olimpiados laimėtojus ir linkime sėkmės kituose etapuose!

Jaunųjų žurnalistų būrelio narė Sofia Holland

IKT kordinatorius