Gruodžio 3-17 dienomis progimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių kalėdinis šaškių turnyras. Jame dalyvavo 32 mokiniai.
Pirmokų tarpe I-osios vietos nugalėtoju tapo Osvaldas Visminas (1a klasė), II-osios vietos laimėtoju tapo Ąžuolas Gruzdys (1c klasė) ir III-ioji vieta atiteko Dovydui Milašiui (1c klasė). Antrokų tarpe I-ąją vietą iškovojo Justinas Rancius (2e klasė), II-osios vietos laimėtoju tapo Rėjus Goriunovas (2c klasė), III-ioji vieta atiteko Arijui Slušniui (2c klasė).Trečių klasių tarpe geriausiai pasirodė ir I-ąją vietą iškovojo Gustas Macius (3c klasė), II-oji vieta atiteko Tautvydui Rusteikai (3a klasė) ir III-iąją vietą užėmė Kasparas Kasnauskis (3c klasė). Ketvirtokų tarpe I-osios vietos nugalėtoja tapo Luknė Lengvinaitė (4c klasė), II-oji vieta atiteko Lukui Galdikui (4d klasė) ir III-iosios vietos laimėtoju tapo Gvidas Kontrimas (4b klasė).
Geriausiai sužaidusių mokinių komanda vasario mėnesį atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame pradinių klasių šaškių turnyre Salantų gimnazijoje.

IKT kordinatorius