Gruodžio 3-17 dienomis progimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių kalėdinis šaškių turnyras. Jame dalyvavo 32 mokiniai.
Pirmokų tarpe I-osios vietos nugalėtoju tapo Osvaldas Visminas (1a klasė), II-osios vietos laimėtoju tapo Ąžuolas Gruzdys (1c klasė) ir III-ioji vieta atiteko Dovydui Milašiui (1c klasė). Antrokų tarpe I-ąją vietą iškovojo Justinas Rancius (2e klasė), II-osios vietos laimėtoju tapo Rėjus Goriunovas (2c klasė), III-ioji vieta atiteko Arijui Slušniui (2c klasė).Trečių klasių tarpe geriausiai pasirodė ir I-ąją vietą iškovojo Gustas Macius (3c klasė), II-oji vieta atiteko Tautvydui Rusteikai (3a klasė) ir III-iąją vietą užėmė Kasparas Kasnauskis (3c klasė). Ketvirtokų tarpe I-osios vietos nugalėtoja tapo Luknė Lengvinaitė (4c klasė), II-oji vieta atiteko Lukui Galdikui (4d klasė) ir III-iosios vietos laimėtoju tapo Gvidas Kontrimas (4b klasė).
Geriausiai sužaidusių mokinių komanda vasario mėnesį atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame pradinių klasių šaškių turnyre Salantų gimnazijoje.

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Veiklos tobulinimo planas

Projekto veiklų viešinimas

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius