Gruodžio pradžioje vykstanti Medžių puošimo šventė mūsų mokykloje jau tapo tradicine. Tai baigiamasis ilgalaikio projekto ,,Einame Marijono Daujoto takais“ – ,,Ką šnabžda medžiai...“ renginys. Dar lapkričio mėnesį šaunieji pradinukai su savo mokytojomis Rasa Zumulskyte-Trumpenskiene, Jurgita Kripiene iš antrinių žaliavų gamino puikius varpelius, o Redos Petrulienės vadovaujami antrokai - įspūdingas girliandas. Ekologų būrelio ,,Žaliuoju taku“ nariai taip pat suvėrė įvairiaspalves girliandas, pagamino žaislus. Gražius žaislus pagamino ir 7a klasės mokinė Agota Šalnytė.
Nebijodami smarkaus vėjo visi iškeliavome puošti medžių. Mums padėjo 7d klasės berniukai ir technologijų mokytojas Juozas Lingys. Nors vėjas draskė pakabintus žaislus, bet papuošti medžiai atrodo gražiai ir džiugina mus.

Ekologų būrelio informacija

IKT kordinatorius