Baigiantis šių metų LTOK projekto „Olimpinė karta“ renginiams gruodžio 6 dieną progimnazijos šeštokai varžėsi viktorinoje „ Senovės ir šiuolaikinės Olimpinės žaidynės“. Dalyviai parodė istorines žinias, sveikatingumo supratimą, domėjimąsi šių dienų kūno kultūros ir sporto naujienomis, atpažino nuotraukose garsius pasaulio ir šalies sportininkus.

Viktorinos nugalėtojais tapo tiksliausiai ir greičiausiai atsakymus pateikę 6c klasės mokinių   I-oji   komanda.

Džiaugiamės  technologijų pamokose vykdytais tęstiniais projektais:

,,Sveika mityba“ – 5 klasėse ir ,,Apdovanojimai sportininkams“ – 8 klasėse. Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ dėkojo  už tai, jog puoselėjame gražią solidarumo tradiciją savo mokykloje . Penktus metus iš eilės dalyvavome „Solidarumo bėgime“. Šiemet paaukojome Lietuvos globos namų ir Ukrainos vaikams 599,47 Eur. Buvome aktyvūs įvairių varžybų ir renginių dalyviai.

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius