knygu kaledos 780x405

Jau 9-ąjį kartą Lietuvoje prieš didžiąsias žiemos šventes startuoja akcija „Knygų Kalėdos“. Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ir toliau globojama respublikinė akcija tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu ir skleidžia žinią – kviečia dovanoti knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą.
   Kasmet ši akcija papildo bibliotekų lentynas ir skaitytojų gretas. Tačiau neretai bibliotekos turi vos po vieną populiarios knygos egzempliorių, jo eilėje po kelis mėnesius laukia ne vienas skaitytojas. Padovanoję net ir vieną knygą, galite ne tik sutrumpinti eilę, bet ir prisidėti stiprinant skaitymo įgūdžius. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams – dovanokime skaitymo džiaugsmą, žinias ir bendravimą.
  Pratęsdama gražią tradiciją Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos biblioteka-skaitykla kviečia mokyklos bendruomenę dovanoti naujų knygų ir džiaugsmą skaityti mokyklos vaikams.
    Naujas ar perskaitytas (puikios būklės) knygas atneškite į progimnazijos biblioteką-skaityklą.
    Dovanokime knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą!
    Akcija vyksta iki 2020 m. sausio 15 d.

Vaikų literatūros sąrašas

Paauglių literatūros sąrašas