Spalis – Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. Šių metų tema – JUNKIMĖS. SVAJOKIME. KEISKIMĖS. Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos biblioteka-skaitykla, minėdama šį mėnesį, kvietė mokinius ir visą mokyklos bendruomenę įsijungti į įvairias veiklas. Bibliotekos vedėja Milda Serapininenė su mažaisiais bibliotekos draugais ne tik skaitė pasakas iš Aido Jurašiaus knygos „Akmenukų pasakos“, bet ir piešė savo svajonių biblioteką. Šios akcijos įspūdingiausi darbai sukabinti bibliotekoje-skaitykloje esančiame stende. 5c klasės mokinė Jurmantė Kaunaitė, į biblioteką pasikvietusi būrį draugų, pristatė savo kurtą pasakaitę „Kukutis ir varna“. Pasaka visiems besiklausiusiems suteikė daug džiaugsmo ir įkvėpė kūrybai. Bibliotekininkė Irma Stanislauskienė organizavo akciją „Knygos suteikia sparnus“, į kurią pakvietė visą mokyklos bendruomenę. Akcijos metu buvo karpomos stilizuotos plunksnos, ant jų rašomos citatos iš mylimiausių knygų. Šios suklijuotos plunksnos virto didžiuliais sparnais, kurie pakabinti bibliotekos-skaityklos erdvėje kviečia svajoti. Šių metų inicijuota akcija subūrė mokyklos bendruomenę, ragino skaityti, nes knygos keičia žmogaus pasaulį.

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas
1.  8.00 8.45