Spalio 30 dieną Salantų gimnazijoje vyko regioninis A. Ivanausko komandinis matematikos uždavinių sprendimo konkursas. Jame pasirodė mūsų mokyklos mokiniai. Prizinę III vietą užėmė 3 – 4 klasių komanda, kuriai  atstovavo Liorančas Kristupas (3b), Gaubys Vilius (3c), Brunza Kristijonas (4b), Ruokis Aivaras (4e), Jurevičiūtė Ugnė (4e), mokinius konkursui ruošė mokytoja Monika Gurauskienė. 7 -8 klasių komandą atstovavo  Žutautas Gintas (8c), Zeigis Vilius (8a), Stropus Nedas (8a), Pazdrazdis Ernestas (7a), Orlovas Aleksandras (7a), mokinius ruošė mokytoja Zita Zubienė. 5-6 klasių komandą atstovavo Šakirzianovas Vytautas  (6c), Kusaitė Akvilė (6c), Gaubė Ula (6c), Kontrimas Vilius (5c), Stevens Gabriel (5a), mokinius ruošė Elvyra Jurkienė.

IKT kordinatorius