Rudenį, atvėsus orams, būrelio „Gamtos draugai“ mokinukai ir jų mokytoja Reda Petrulienė suskubo ieškoti vitaminų gamtoje. Ruduo – laikas, kai turime papildyti savo organizmą vitaminais. Tai visą rudens pradžią tam ir paskyrė būrelio nariai. Būrelio veiklų metu vaikai pristatė, kaip augino ir kokios daržovės užaugo iš pavasarį dovanotų mamoms daigelių. Gvidas, Elijus ir Džiugas augimo procesą įamžino nuotraukose. Jie pristatė savo augintus augalus. Labiausiai buvo nustebęs Džiugas, vis negalėjo atsistebėti, kad iš tokio mažyčio mažyčio daigelio užaugo saldžiosios paprikos ir dar šokoladinės spalvos. Kiti pasakojo apie moliūgus, cukinijas, aitriąsias paprikas. Taip pat vaikai pasakojo kokius patiekalus gamino iš užaugintų daržovių.
Kitos veiklos metu tyrinėjome graikiškus ir lazdyno riešutus, susipažinome su jų nauda žmogaus organizmui, atpažinome augalus.

O edukacinio užsiėmimo „Vitaminai aplink mus“ metu mokiniai susipažino, degustavo, atpažino skonius, mokėsi atskirti ir išmokti daugelio daržovių, uogų, vaisių pavadinimus. Sužinojo, kas kokių turi vitaminų, kuo naudingas žmogaus organizmui. Mokinukai pasižadėjo valgyti daugiau daržovių, vaisių ir uogų, nes jų reikšmė žmogaus organizmui yra labai didelė.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Reda Petrulienė

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas
1.  8.00 8.45
2.  8.55 9.40