Minėdama 25-ąjį Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos jubiliejų, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“, 2014-ųjų spalio mėnesį organizavo pirmąjį Lietuvoje Solidarumo bėgimą. Projekto, kuris kvietė prisijungti visas šalies mokyklas, tikslas – diegti moksleiviams solidarumo bei empatijos vertybes ir raginti susimąstyti apie vaiko teises  Lietuvoje bei visame pasaulyje. Susivieniję bendrai sportinei veiklai, šio unikalaus projekto dalyviai padėjo vieni kitiems. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad skatinome vaikus būti geresnius, tolerantiškesnius ir nuo mažens mokytis padėti aplinkiniams. Būtent dėl šių priežasčių ir dėl didelės projekto sėkmės organizacija „Gelbėkit vaikus“ įsipareigojo solidarumo bėgimą rengti kiekvienais metais.

Mūsų mokyklos mokiniai ir jų mokytojai į šį projektą įsijungia jau penktą kartą ir kasmet vis aktyviau dalyvauja. Džiugu, kad spalio 3 dieną pradinukų  neišsigąsdino nulijęs lietus.  Džiaugiamės, kad solidarumo bėgikų gretos buvo gausios, dėkojame projekto dalyvių mamytėms ir tėveliams, kurie palaiko ir prisideda prie šio projekto paramos – aukoja lėšas už vaikų nubėgtus simbolinius solidarumo kilometrus. Juk gražios permainos siekiant gerovės vaikams prasideda nuo mažų kilnių darbų, žmonių supratingumo, atjautos ir solidarumo.

Solidarumo bėgimo organizatoriai

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas
1.  8.00 8.45
2.  8.55 9.40