Baigiantis rugsėjui, ėmus sparčiai kristi lapams, minima Europos kalbų diena, kurios tikslas – pažymėti Europos kalbų bei kultūrų įvairovę, atkreipti dėmesį į turtingą jos kalbų paveldą bei įvairiomis priemonėmis skatinti kalbų mokymąsi.

Džiugiai minime Europos kalbų dieną savo progimnazijoje. Penktokai, gavę užduotį pasidomėti, kaip sveikinasi įvairių Europos tautų žmonės, sveikinosi įvairiomis kalbomis ir stengėsi atspėti, kuria kalba buvo pasveikinti. Jie mokėsi pasakyti ir parašyti svarbiausius bendravimo žodžius ačiū, prašau, atsiprašau dažniausiai vartojamomis Europos kalbomis. 2–8 klasių mokiniai kartu su kalbų mokytojomis puošė kabinetų duris, rašė linkėjimus įvairiomis Europos kalbomis ir užaugino linkėjimų medį, kuris papuošė progimnazijos fojė. Tas medis ne tik kurį laiką pasitiks įeinančius į mokyklą, bet ir primins, kad nė dienos neišgyvename be kalbos, kad kalbą reikia puoselėti kaip medį.

Anglų kalbos mokytoja Audronė Gauronskienė

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius