Į progimnaziją visus vėl pakvietė Rugsėjis... Šiemet jis ypatingas... Vasarą baigėme minėdami Baltijos kelio, kuriame stovėjo mūsų mokytojai, seneliai ir kai kurių maži tėveliai, 30-metį. Kelio simbolis svarbus – juk visi mes esame kely, turime žinoti jo kryptį ir tikslą. Mokslo metų pradžios šventėje mus aplankė Kretingos mero pavaduotojas Dangiras Samalius. Jis progimnazijos bendruomenei oficialiai pristatė birželio mėnesį konkursą laimėjusią ir direktorės postą užėmusią Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos direktorę Raimundą Viskontienę, palinkėjo tvirtai vesti mokyklos bendruomenę nusibrėžtu keliu, kad mokyklos vardas skambėtų ne tik rajone, bet ir visoje šalyje. Ir mero pavaduotojas, ir direktorė savo kalbose akcentavo susiklausymo, darnaus darbo ir pagalbos vienas kitam svarbą. Tik taip būsime bendrakeleiviai, o ne pakeleiviai. Savivaldybės tarybos atstovas Vytautas Ročys palinkėjo tėveliams nenutraukti ryšių su vaiku, su mokykla ir mokytojais, padėti savo atžaloms suprasti ugdyti svarbiausius charakterio bruožus – darbštumą, atsakomybę, kūrybingumą. Mokyklos vadovų ir svečių kalbose vis girdėjosi palinkėjimas džiugiai eiti mokslo pažinimo keliu. Kad tas linkėjimas išsipildytų, turime nepamiršti, kad viską galima nuveikti, kol esame kartu. Seimas 2020 metus paskelbė ir Mokyklų bendruomenių metais. Linkime, kad šie mokslo metai visiems būtų kupini atradimo džiaugsmo, įkvepiantys dirbti kartu ir džiaugtis vienas kito pasiekimais.

Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos žurnalistų būrelis

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas