Atėjo mokslo metų pabaiga. Ta proga septintokai ir aštuntokai nusprendė vykti į Latviją ir aplankyti tris įdomius šios šalies miestus. Mokinius lydėjo jų klasių vadovai – Milda Trušauskaitė, Jūratė Lukauskienė, Vilmantas Volskis, Virginija Narmontienė ir Esmiralda  Butrimaitė. Kelionėje moksleiviams talkino gidas, kuris  daug įdomaus papasakojo apie Latviją, jos gyventojus, šalies valdymą ir kt.

Pirmasis  sustojimas buvo Liepojoje – trečiame pagal dydį Latvijos mieste. Čia vaikai susipažino su senamiesčiu, Karo uostu ir kalėjimu, dalyvavo teatralizuotame realybės šou, kuriame patiems teko įkalintųjų vaidmuo.
Antrasis aplankytas miestas – Kuldyga.  Vaikus čia  sužavėjo ilgiausias Europoje plytinis tiltas  bei plačiausias Ventos krioklys, taip pat  kelionė į požemio karalystę – Riežupės smėlio urvus, kur teko paklaidžioti tamsiais labirintais,  susipažinti su jų istorija.
Ventspilis – trečiasis aplankytas miestas. Čia mokiniai skaičiavo įžymiąsias miesto skulptūras  – karves, apžiūrėjo jachtų uostą, Žydrosios vėliavos paplūdimį, Livonijos laikų pilį.
Išvyka buvo labai įdomi ir turininga. Septintokai ir aštuntokai sakė, kad sutiktų ir antrą kartą važiuoti į tą pačią  kelionę, o kai kurie mokiniai, pasakodami apie patirtus įspūdžius savo tėveliams, sukėlė ir pastarųjų norą keliauti ir pažinti kaimyninę šalį.

Jūratė Lukauskienė, 7c klasės vadovė

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas
1.  8.00 8.45
2.  8.55 9.40