Mūsų mokyklos aštuntokų komanda dalyvavo Kretingos miesto bendrojo ugdymo mokyklų integruotame užsienio kalbų ir meninio ugdymo mokomajame-pažintiniame projekte „Kelionė per Europą“. Renginys, kurio tikslas – paminėti Europos dieną, vyko Vį Pranciškonų gimnazijoje. Mokiniai paruošė komandos pristatymą, pasipuošė atributika, pakartojo žinias apie Europos Sąjungą. Atlikdami užduotis jie parodė savo kūrybiškumą, užsienio kalbų žinias, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti. Mūsų mokyklos komandą sudarė 5 aštuntokai: Pijus Daukontas, Jūratė Besanaitė, Karolina Mažrimaitė, Eglė Barasaitė, Laura Žebrauskaitė. Renginyje dalyvavo ir palaikymo komanda – 5 sirgaliai ir pasiruošti padėjusios mokytojos Jūratė Lukauskienė ir Esmiralda Butrimaitė.

Anglų kalbos mokytoja Jūratė Lukauskienė

IKT kordinatorius