Trečiokai šventė Atvelykio šventę, ją padėjo surengti mokyklos bibliotekos vedėja Irma Stanislauskienė, muzikos mokytojas Vilmantas Volskis, tikybos mokytoja Virginija Narmontienė, technologijų mokytojaI Marija Šaltierienė ir Juozas Lingys. Išties Atvelykis turtingas vardų ir prasmių. Jis panašus į upelį, kuris ištryškęs iš Velykų šaltinio ima šakotis, kad pasiektų, atgaivintų ir atnaujintų kiekvieną, taip pat ir tą, kuris negali įtikėti nepamatęs. Tebus Atvelykis visiems mums priminimas, kad esame pašaukti tyrumui. Kaip šviesi ir džiaugsminga yra Velykinė savaitė, kaip naujas yra sekmadienis iškart po Velykų, taip kasdien tebus mums suteikta malonė su Tomu garsiai sušukti: „Mano Viešpats ir mano Dievas!“

IKT kordinatorius