Kovo 27 d. Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos 5c klasės mokiniai buvo pakviesti į Kretingos Motiejaus Valančiaus viešąją miesto biblioteką. Čia, pasiskirstę į keturias komandas, varžėsi protmūšyje.
Komandoms buvo užduoti klausimai apie internetą, socialinius tinklus ir elektoroninius prietaisus. Nors varžėmės tik tarpusavyje, tačiau vis tiek norėjosi kuo tiksliau ir greičiau atsakyti į klausimus. Kaip ir tikrame protmūšyje buvo paskelbti nugalėtojai. Nors visi supratome, kad tai buvo tik paprastas, draugiškas turnyras, nes jo pabaigoje visi gavome atminimo dovanėles.

Po protmūšio apžiūrėjome visas bibliotekos erdves. Mums buvo labai įdomu sužinoti, ką galėtumėme nuveikti po pamokų ir laisvalaikiu dar naujumu kvepiančioje bibliotekoje. Bibliotekos vedėja kvietė kuo dažniau apsilankyti miesto bibliotekoje, dalyvauti įvairiuose renginiuose, skaityti knygas ir tiesiog smagiai praleisti laiką!

5c klasės mokinės
Emilija Mikaločiūtė