Kasmet kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena, ateina pavasario lygiadienis - dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės kampeliuose. Žemės dieną mini daugiau kaip 175 pasaulio valstybės. Pirmą kartą ji minėta 1970 metais, Lietuvoje švenčiama nuo 1992 metų.

Kovo 20-osios rytą  prie mokyklos buvo iškelta Žemės vėliava. Viena iš mūsų mokyklos veiklos krypčių - ekologija. Mokykla dalyvauja  Gamtosauginių mokyklų programoje.  Ši programa orientuoja mokyklas į praktinę gamtosauginę veiklą, skatina mokyklų bendruomenių aktyvumą, ugdo mokinių kūrybiškumą. Mūsų mokykla  už pasiekimus aplinkosaugos srityje apdovanota Žaliąja vėliava.

Šiemet kovo 20-oji buvo skirta kultūrinei-pažintinei veiklai - vyko netradicinės pamokos kitose erdvėse. Pirmokai skaitė ir aptarė tekstus apie gamtą, žiūrėjo filmą „Kakė Makė mini Pasaulinę Žemės dieną“, kiti pradinukai organizavo viktoriną  „Žemė-mūsų namai“, piešė piešinius tema „Apkabinkim Žemę“, „Kaip aš apsaugosiu gamtą?“, atliko eksperimentus mokyklos  išmaniojoje klasėje, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Muilo gamyba iš augalų“ Kretingos muziejaus Amatų centre,  organizavo išvyką į Salantų regioninį parką, Klaipėdos Jūrų muziejų.

Vyresnieji keliavo į Baltų mitologijos muziejų, vykdė projektą „Unikali pajūrio gamta“, organizavo išvyką į Šventosios girininkiją, kur ne tik domėjosi  gamta, bet ir talkino miškininkams- kėlė inkilus.

Veiklos daug, renginiai įdomūs, skatinantys kūrybiškumą, ugdantys atsakomybę, sąmoningumą. Visą veiklą apjungė projektas “Brangiausia, ką turi žmogus-Žemė“.

Jaunųjų žurnalistų būrelio informacija

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas
1.  8.00 8.45
2.  8.55 9.40