Vasario 19 dieną Marijono Daujoto progimnazijoje vyko kasmetinis rajoninis „Raštingiausio pradinuko“ konkursas. Susirinkusius salėje mokinius bei juos konkursui ruošusius mokytojus pradžiugino trumpa meninė programa, žaismingas renginio vedėjų dialogas bei visus padrąsino organizatorių sveikinimo žodžiai. Renginio organizacinės grupės pirmininkė, pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Nijolė Meškauskienė, pristatė ir garbingą komisiją: komisijos pirmininkas Romualdas Jonauskas (Salantų gimnazijos pradinio ugdymo mokytojas metodininkas); nariai - Aurelija Laureckienė (Darbėnų gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė), Irena Raišuotienė (Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė), Jolanta Salienė (Vydmantų gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė). Konkurse šiais metais dalyvavo apie 50 Kretingos miesto bei rajono ugdymo įstaigų 2-4 klasių mokinių. Konkursinius diktantus rengė Šilutės rajono Žibų pradinės mokyklos pedagogų komanda.

Labai džiugu, kad nemažai konkurso „Raštingiausias pradinukas“ prizinių vietų laimėjo ir mūsų mokyklos mokiniai: tarp antrokų puikiai pasirodė ir antrą vietą laimėjo Liepa Juknevičiūtė (mokytoja Irena Navasaitienė), trečia vieta atiteko Godai Petrašiūnaitei (mokytoja Vida Songailienė). Iš trečiokų pirma vieta apdovanota Ugnė Jurevičiūtė (mokytoja Monika Gurauskienė), antrą vietą laimėjo Lukrecija Dimskytė (mokytoja Aldona Vaičiuvienė). Ketvirtokus taip pat lydėjo sėkmė: antras vietas užėmė Emilija Grigutytė (mokytoja Laimutė Žilinskienė) bei Erika Petrulytė (mokytojas Paulius Mikaločius), na, o trečia vieta apdovanota Aistė Gedžiūtė (mokytoja Janina Kniukštienė).
   I vietos nugalėtojos Meira Metelica, Kretingos mokyklos-darželio ,,Žibutė“ 4 klasės mokinė, ir Kamilė Šauklytė, Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos 4a klasės mokinė, deleguojamos į jaunesniojo amžiaus mokinių lietuvių kalbos raštingumo konkursą ,,Mažasis diktantas“.
Sveikiname visus dalyvius ir prizininkus!

Informaciją parengė pradinio ugdymo mokytojos
Nijolė Meškauskienė bei
Rasa Zulumskytė - Trumpenskienė

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas