Lapkričio mėnesį, minint mokyklos vardadienį, buvo paskelbti diktanto rašymo, dailyraščio ir kūrybiškiausio rašinio konkursai. Džiaugiamės pasiektais rezultatais, dėkojame visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą.
Diktanto rašymo konkurse nugalėtojais tapo ir I vietą laimėjo Vilija Narkutė, 5c kl., Augustė Kniukštaitė, 6a kl., Arnas Slušnys, 7a kl., Gytė Pušinskaitė, 8b kl.
II vieta skirta Vaivai Trumpenskaitei, 5c kl., Leilai Kriukaitei, 6a kl., Gintui Žutautui, 7c kl., Editai Maksvytytei, 8b kl.
III vietą pelnė Adriana Andrikaitytė, 5c kl., Kamilė Gaidjurgytė, 6d. kl., Vilius Zeigis, 7a kl., Karolina Mažrimaitė, 8b kl.
Dailyraščio konkurso nugalėtojais tapo Vaiva Trumpenskaitė, 5c kl., Tautvydė Kudarauskaitė, 5b kl., Elzė Preikšaitytė, 5a kl., Vakarė Kliusovaitė, 6d kl., Laurynas Lazarevičius, 7b kl., Karolina Mažrimaitė, 8b kl.
Įdomiausius, kūrybiškiausius rašinius („Laiškas medžiui“) parašė Vaiva Trumpenskaitė, 5c kl., Matas Litvinas 5b kl., Augustė Kniukštaitė, 6a kl., Arminas Lingys, 6a kl., Emilija Vengalytė, 6b kl., Vilius Zeigis, 7a kl., Damian Aleks Train, 7a kl., Justė Strainytė, 7c kl., Aleksandra Misiūnaitė, 8c kl., Austėja Markvaldaitė, 8b kl., Klaudija Kartevičiūtė, 8b kl.

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius