Lapkričio mėnesio pradžioje labdaros ir paramos fondas „Mamų unija“ paskelbė kasmetinę Advento akciją. Prie akcijos noriai prisijungė ir mūsų mokyklos 7b klasės mokinės Auksė Anužytė, Rugilė Bičkutė, Kamilė Daukantaitė, Justė Strainytė, Milda Jucytė, Gita Maksvytytė. Jos kartu su technologijų mokytoja Marija Šaltmeriene siuvo ir dekoravo Advento kojines. Nuo gruodžio 1 d. iki 25 d. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikos onkologinių skyrių ligoniukai ant savo palatos durų ras kabančias Advento kojines, o jose – mažas dovanėles.
Tai nėra paprastos kojinės. Kiekviena jų kupina pačių šilčiausių, nuoširdžiausių palinkėjimų ir tikėjimo, kad vaikučiai pasveiks.

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius