Lapkričio  30 d. mokykloje vyko projekto „Olimpinė karta“ renginys 6 klasių mokiniams – viktorina „Ką aš žinau apie olimpines žaidynes“ (olimpinės žaidynės, kūno kultūra ir sportas). Viktorinos dalyvius (po 5 atstovus iš kiekvienos klasės) plojimais palaikė klasės draugai. Dalyviams reikėjo pademonstruoti žinias iš senovės Graikijos Olimpijos žaidynių istorijos,  atsakyti į klausimus apie šiuolaikines olimpines žaidynes, atpažinti žymius sportininkus bei parodyti savo išprusimą paauglių  sveikatinimo srityje.

Į viktorinos klausimus geriausiai sekėsi atsakyti 6a klasės mokiniams : Augustei Kniukštaitei  - I vieta, Sandrai Vaičiūtei – II vieta, Adrijui Putvinui – III vieta. Komandinėje įskaitoje taip pat nugalėjo 6a klasės mokiniai. Antri buvo  6d klasės mokiniai, III  ir IV vietas pasidalijo 6b ir 6c klasių komandos, surinkusios po lygiai taškų.

Tikimės, kad viktorina paskatins jaunuosius projekto „Olimpinė karta“ dalyvius dar labiau domėtis kūno kultūra ir sportu, siekti žinių sveikatinimo srityje, turiningai ir sveikai leisti laisvalaikį.

Gediminas Petrauskas, kūno kultūros mokytojas

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius