Rusų kalbos tęstinis projektas „Mokomės bendraudami“ kaip „Sniego gniūžtė“ kasmet pritraukia vis daugiau mokyklų. Šiais metais estafetę iš Kartenos mokyklos daugiafunkcio centro perėmė Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla daugiafunkcis centras. Projekto tikslas - skatinti mokinius domėtis ir pažinti Rusijos kalbą, etnokultūrą. Kasmet mokykla organizatorė renkasi ir siūlo projekto temą. Šį kartą buvo pasirinkta visiems artima pasakų tema. Pareiškė norą dalyvauti net 10 rajono ugdymo įstaigų. Mūsų mokykla kasmet dalyvauja šiame projekte. Mokyklos komandą sudarė šeši 8b ir 7b klasių mokiniai: Viktorija Zabitytė, Inesa Naidyšinaitė, Gytė Pušinskaitė, Meda Pylibaitytė, Miglė Dėringytė, Elija Urniežiūtė.

Mokiniai atsakingai pasiruošė komandos prisistatymui ( inscenizacija, portretas, apranga). Komanda turėjo atlikti įvairias užduotys., kurios skatino prisiminti rusų kalbos žodyną, pritaikyti savo žinias atliekant užduotys. Pravertė ir gebėjimas teisingai ir greitai surinkti dėlionę. Pasirodymai buvo nuotaikingi, muzikalūs. Visi buvo pavaišinti saldainiais, obuoliais, apžiūrėjo mokyklos muziejų. Namo išsivežė gerą nuotaiką ir padėką už dalyvavimą rajoniniame tęstiniame projekte.
Ačiū visiems komandos dalyviams.
Rusų kalbos mokytoja Eugenija Daniuk

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Veiklos tobulinimo planas

Projekto veiklų viešinimas

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius