Neįgaliesiems: Didinti tekstą | mažinti

Vieną gražų lapkričio 13 dienos rytą, nepabūgę to skaičiaus, 6b ir 7b klasės mokiniai, auklėtojos Rasa Švilpienė, Eugenija Daniuk ir mokytoja padėjėja Virginija Petrauskienė išvyko aplankyti mūsų sostinę. Tikslas - ne tik papramogauti, bet ir sužinoti, pamatyti šio to. Maršrutas prasidėjo nuo Vilniaus miesto savivaldybės, kurį inicijavo Agotos Šalnytės mama. Už tai esame jai labai dėkingi. Ten mūsų laukė Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus padėjėja Renalda. Vilniaus miesto savivaldybė – vienintelė miesto savivaldybė Lietuvoje, kuri apima ne vieną miestą (kaip kitų miestų savivaldybės), bet du miestus (Vilnių ir Grigiškes ) bei tris kaimus.

 

Vilniaus miesto savivaldybė įkurta 1995 metais. Mums buvo leista pažvelgti į sostinę iš paukščio skrydžio t.y. liftu pakilome į patį viršų. Vykome ir prie TV bokšto, bet Vilnių gaubė rūkas, todėl dar kartą pažvelgti iš viršaus į sostinę nepavyko, tik įsiamžinome nuotraukoje. Giedrą dieną galima apžvelgti visą Vilnių sėdint kavinėje prie stalo ir nejudant iš vietos. Kaip gi neaplankius Trijų kryžių kalno? Vykome ir ten. Pasimankštinome lipdami į kalną. Trijų Kryžių kalnas atmintinas tuo, kad čia kankinių mirtimi mirė septyni pranciškonai, kuriuos pagonys, didžiajam kunigaikščiui Algirdui nesant mieste, pririšo prie kryžių ir nuo šio kalno numetė upėn sakydami: „Plaukite sau su tuo stabu, kurį liepiate garbinti“. Nuo tada kalnas gavo Trijų Kryžių vardą, nes šiam įvykiui atminti buvo pastatyti trys kryžiai, kurie iki šiol vis atnaujinami. Na o pramogos prasidėjo, kai atvykome į Šiaurės miestelyje esantį SKY parką. Tai puiki vieta ne tik mažiesiems aktyviai leisti laiką, bet ir ekstremalams nutrukgalviams saugiai pasimokinti naujų triukų. Viskas prasidėjo nuo apšilimo, kurį pravedė patyrę treneriai. Pertraukų metų pasivaišinome įvairaus skonio ir spalvos šerbetu. Pilni įspūdžių užsukome į parduotuvę, apsirūpinę maistu, keliavome į namus.


7B klasės vadovė E.Daniuk

Kretingos Marijono Daujoto progimnazija
Vilniaus g.12, LT-97108 Kretinga
Tel: 8 657 161 15
El. p.: 
info@daujotomokykla.lt

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas__________________________
 
KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Veiklos tobulinimo planas

Projekto veiklų viešinimas

__________________________

1 

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius
Mindaugas Razma
tel. 8 698 12458
el. paštas mindaugas.razma@daujotomokykla.lt
Informatika pradiniame ugdyme
1
__________________

 


__________________

___________________
Lietuvos mokyklų žaidynes
___________________

___________________

___________________
Informacija apie projektą
___________________
Lyderiu laikas
Informacija apie projektą
___________________
VšĮ Švietimo tinklas
Saugesnis Internetas
Drąsinkime ateitį
Nacionalinis egzaminų centras
___________________
LT banner2 7454
___________________
Limk
____________________
Aikos
___________________