Vieną gražų lapkričio 13 dienos rytą, nepabūgę to skaičiaus, 6b ir 7b klasės mokiniai, auklėtojos Rasa Švilpienė, Eugenija Daniuk ir mokytoja padėjėja Virginija Petrauskienė išvyko aplankyti mūsų sostinę. Tikslas - ne tik papramogauti, bet ir sužinoti, pamatyti šio to. Maršrutas prasidėjo nuo Vilniaus miesto savivaldybės, kurį inicijavo Agotos Šalnytės mama. Už tai esame jai labai dėkingi. Ten mūsų laukė Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus padėjėja Renalda. Vilniaus miesto savivaldybė – vienintelė miesto savivaldybė Lietuvoje, kuri apima ne vieną miestą (kaip kitų miestų savivaldybės), bet du miestus (Vilnių ir Grigiškes ) bei tris kaimus.

Vilniaus miesto savivaldybė įkurta 1995 metais. Mums buvo leista pažvelgti į sostinę iš paukščio skrydžio t.y. liftu pakilome į patį viršų. Vykome ir prie TV bokšto, bet Vilnių gaubė rūkas, todėl dar kartą pažvelgti iš viršaus į sostinę nepavyko, tik įsiamžinome nuotraukoje. Giedrą dieną galima apžvelgti visą Vilnių sėdint kavinėje prie stalo ir nejudant iš vietos. Kaip gi neaplankius Trijų kryžių kalno? Vykome ir ten. Pasimankštinome lipdami į kalną. Trijų Kryžių kalnas atmintinas tuo, kad čia kankinių mirtimi mirė septyni pranciškonai, kuriuos pagonys, didžiajam kunigaikščiui Algirdui nesant mieste, pririšo prie kryžių ir nuo šio kalno numetė upėn sakydami: „Plaukite sau su tuo stabu, kurį liepiate garbinti“. Nuo tada kalnas gavo Trijų Kryžių vardą, nes šiam įvykiui atminti buvo pastatyti trys kryžiai, kurie iki šiol vis atnaujinami. Na o pramogos prasidėjo, kai atvykome į Šiaurės miestelyje esantį SKY parką. Tai puiki vieta ne tik mažiesiems aktyviai leisti laiką, bet ir ekstremalams nutrukgalviams saugiai pasimokinti naujų triukų. Viskas prasidėjo nuo apšilimo, kurį pravedė patyrę treneriai. Pertraukų metų pasivaišinome įvairaus skonio ir spalvos šerbetu. Pilni įspūdžių užsukome į parduotuvę, apsirūpinę maistu, keliavome į namus.

7B klasės vadovė E.Daniuk

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas
1.  8.00 8.45
2.  8.55 9.40