Gamta palengva ima keisti savo rudeninį rūbą ir ruoštis tyliajam bei ramiajam periodui – žiemai. Šis ruduo – ypatingas savo išskirtine šiluma, spalvingumu ir vis dar iki šiol džiuginančiais kai kurių gėlių žiedais. O, kad gamta dovanotų mums savo grožį ir dovanas, turi būti dėmesingi ir žmonės.

4a klasės jaunieji dvaro parko bičiuliai (mokytoja R.Zulumskytė-Trumpenskienė) bei ekologų būrelio „Žaliuoju taku“ nariai (mokytoja J.Šližienė) šį auksinį rudenį taip pat savo nedideliais darbais prisidėjo prie dvaro parko tvarkymo. Mokiniai kartu su mokytojomis bei muziejaus Gamtos skyriaus vedėja J.Terteliene surengė talką. Visi drauge ne tik džiaugėsi puikiu rudeniu, tačiau padėjo švarinti parką – grėbė gausiai nukritusius lapus.
Sutvarkytas parkas lyg ėmė lengviau kvėpuoti ir dabar jau yra pasiruošęs pasitikti žiemą.

„Info klubo“ būrelio nariai

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Veiklos tobulinimo planas

Projekto veiklų viešinimas

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius