Lapkričio 16 dieną Kretingos Marijono Daujoto progimnazija mini savo vardadienį. Ta proga mokykloje vyksta įvairūs renginiai, konkursai. Ne išimtis ir šie mokslo metai.

Išradingai netradicines pamokas vedė mokyklos pradinio ugdymo mokytojai. Mažiausieji, pirmokai, susipažino su Marijono Daujoto biografija, jo veikla. Nuo šiol jie žinos, kad jų mokykla vadinasi žymaus Lietuvos miškininko vardu. Vėliau jie ir kiti pradinukai žiūrėjo filmus apie gamtą, sprendė galvosūkius, dalyvavo viktorinose, piešė piešinius ir organizavo jų parodas. Dalis pradinukų, lydimi mokytojų, vyko į Klaipėdos, Gargždų kino teatrus, kur žiūrėjo, o vėliau ir aptarė kino filmus apie gamtą, mūsų planetą.

7-tų klasių mokiniai pasirinko aktyvią veiklą - vyko į pajūrį, keliavo Marijono Daujoto takais.

Daugiausia nerimo buvo 5-okams. Jau tapo tradicija per mokyklos vardadienį organizuoti penktokų krikštynas. Šiemet į mokyklą „atvyko“ X faktorius. Plojimais salė pasitiko teisėjus - Marijoną Mikutavičių (Martynas Drungilas - 6b), Jazzu (Giedrė Berniūtė - 6c), Saulių Prūsaitį (Mykolas Serapinas - 6a), Saulių Urbonavičių - Samą (Nedas Mačernis - 6d). Penktokai turėjo atlikti įvairias užduotis - dainuoti karaokė, šokti, parodyti savo miklumą ir sumanumą, klasės kolektyvo vienybę ir susiklausymą - juk priešingu atveju nesugebėsi į vieną gimnastikos lanką sutalpinti beveik pusę klasės – 12 ar dar daugiau draugų. Visiems buvo labai smagu ir linksma, visi pripažino, kad mūsų mokyklos šaunieji 5-okai tikrai turi X faktorių. Ištarę priesaikos žodžius, jie tapo pilnateisiais mokyklos nariais.

Smagią šventę jiems organizavo vyresnieji draugai šeštokai, kuriems vadovavo kūrybingos ir išradingos auklėtojos - Rasa Švilpienė, Aldona Ketlerienė, Julija Šližienė, Nijolė Butavičienė. Mokiniai dar ilgai dalinosi įspūdžiais, emocijomis.

Jaunųjų žurnalistų informacija

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas
1.  8.00 8.45
2.  8.55 9.40