Spausdinti

   Šiais metais minime 100-ąsias vienuolio kapucino, kunigo, pamokslininko, Lietuvos pasipriešinimo sovietinei okupacijai dalyvio Tėvo Stanislovo - Algirdo Mykolo Dobrovolskio - gimimo metines.
    Įvertinus šio dvasininko indėlį į Lietuvos žmonių dvasinių vertybių puoselėjimą ir tautinės savimonės žadinimą, jo pastangas gelbstint krašto žydus Antrojo pasaulinio karo metais bei ilgametę pagalbą socialinę atskirtį patiriantiems žmonėms, 2018-ieji metai paskelbti TĖVO STANISLOVO metais.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

5.jpg


Minint šią sukaktį mokyklos skaitykloje išleistas stendas, 8 klasės mokiniai dalyvavo popietėje „Meilė ir tarnystė“, kurioje buvo prisiminta graži paralelė: 100 metų Tėvui Stanislovui - 100 metų atkurtai Lietuvai, buvo pristatyta vienuolio biografija (tikybos mokytoja Virginija Narmontienė), perskaityta Tėvo Stanislovo knygos „Apie meilę ir tarnystę“ ištrauka apie vienuolio lagerius (bibliotekininkė Irma Stanislauskienė). Tikybos mokytojas Albinas Šiaudvytis papasakojo apie pažintį su Tėvu Stanislovu, savo dvasinius išgyvenimus ir patirtį gyvenant vienuolyne, apie pašaukimą ir gyvenimo kelio pasirinkimą, apie įtaigius Tėvo Stanislovo žodžius iš „Šventojo Rašto“, kuriais vadovaujasi gyvendamas dabar.

Bibliotekininkė Irma Stanislauskienė.
Fotografavo bibliotekos vedėja Milda Serapinienė.