Jau penktus metus Lietuvoje yra organizuojamas paramos projektas „Solidarumo bėgimas“. Šiais metais M.Daujoto progimnazija šiame renginyje dalyvauja jau ketvirtą kartą. Dalis šiųmečio „Solidarumo bėgimo“ metu surinktų lėšų bus skiriama nuo karo nukentėjusiems Ukrainos vaikams paremti. Tam, kad vaikų žaislais netaptų minos, sprogmenų liekanos, Krasnahorivkos ir Sloviansko miestuose, šalia tarptautinės organizacijos „Save of Children“ pagalbos centrų, bus įrengtos saugios vaikų žaidimų aikštelės. Kita dalis lėšų bus paaukota organizacijos „Gelbėkite vaikus“ Lietuvoje globojamiems vaikų dienos centrams išlaikyti, kurių duris kasdien praveria virš 1000 mūsų mažųjų šalies piliečių.

Džiugu, kad mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai kartu su savo mokytojais kasmet aktyviai dalyvauja šiame renginyje. Verta pasidžiaugti ir padėkoti pradinukų šeimų nariams, kurie palaiko ir prisideda prie šio projekto paramos aukodami už vaikų nubėgtus simbolinius solidarumo kilometrus.
Juk gražios permainos siekiant gerovės vaikams prasideda nuo mažų kilnių darbų, žmonių supratingumo, atjautos ir solidarumo.

„Info klubo“ mažieji žurnalistai bei
pradinio ugdymo mokytoja
R.Zulumskytė-Trumpenskienė