Rudenišką trečiadienio popietę ekologų būrelis „Žaliuoju taku“ iškeliavo į Kretingos muziejaus amatų centrą, kur turėjo vykti edukacinė pamoka „Graži gėlė-gražiai piešia“. Planavome pamoką vykdyti lauke, bet rugsėjo lietus pakeitė planus. Tačiau viskas tik į gera. Pamoka vyko ten, kur visada vasara. Pačiame Žiemos sode! Pasiėmę baltą popieriaus lapą ir įvairiaspalvių gėlių žiedų kartu su Žiemos sodo gamtos skyriaus vedėja JurgitaTerteliene piešėme savo sugalvotus piešinius. Piešėme gėlės, saulę, namus. Galėjome pakeisti spalvas su rūgščiu ir šarminiu tirpalu. Jautėmės kaip burtininkai.

Mums buvo labai smagu, nes nupiešėme gražius ir originalius piešinius. Visi stebėjosi, kad su gėlėmis galima išgauti tokias ryškias spalvas. Kiekvienam patiko pamoka ir sakėme, kad būtinai pamokysime to ir kitus, bei bandysime piešti ir namuose. Pabandykite, kol dar šalnos nepakando nuostabių spalvų rudeninių gėlių.

Emilija Vengalytė, 6 b klasės mokinė,
ekologų būrelio ,,Žaliuoju taku“ narė