Rugsėjo 26-ą dieną visose Europos šalyse švenčiama Europos kalbų diena. Taip norima atkreipti dėmesį į kalbų įvairovę, pabrėžti kiekvienos kalbos savitumą, jos išsaugojimo svarbą. Šią dieną kasmet mini ir mūsų mokyklos mokiniai. Šiais mokslo metais jie atliko projektinį darbą „Babelio bokštas“. Prieš tai mokiniai žiūrėjo filmą apie tai, kaip pasaulyje atsirado įvairios kalbos, klausėsi legendos apie Babelio bokštą, vėliau gamino spalvingas dėžutes, ant kurių įvairiomis kalbomis užrašė sveikinimo žodžius. Iš dėžučių mokyklos fojė pastatė „Babelio bokštą“. 7-8 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Europos kalbų diena“.

Palaikome draugystę su Kurmaičių pradinės mokyklos mokiniais. Šiemet nusiuntėme jiems sveikinimą, linkėdami kuo geriau mokytis užsienio kalbų, būti draugiškiems ir dalintis gerais darbais.

Mūsų mokyklos 7c klasės mokinė Viltė Orlakaitė dalyvavo Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje vykusiame dainų festivalyje „Gyvenimas yra daina/Life is a song“.

Užsienio kalbų mokytojų vardu Jūratė Lukauskienė,

Fotografavo 5a kl. mokiniai Domas Pinkauskas ir Edvinas Zobernis