Birželio 25 – 29 dienomis mokykloje veikė dieninės vaikų vasaros poilsio stovyklos „Draugaukime, pažinkime, keliaukime“ II pamaina. Stovyklos renginiuose dalyvavo 2 – 4 klasių mokiniai. Stovyklos tikslas – vykdyti mokinių edukacinę pažintinę ir kultūrinę veiklą, formuojant vaikų mandagaus elgesio ir bendravimo įgūdžius tarpusavyje ir tarp suaugusiųjų. Stovyklos metu mokiniai aplankė įvairias vietas, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose.

Pirmąją stovyklos dieną mokiniai susipažino tarpusavyje, žaisdami susipažinimo žaidimus, vyko stovyklos taisyklių ir emblemos kūrimas, pirmosios pagalbos mokymai, seniūno ir metraštininko rinkimai. Antroji diena – išvykos diena, kurioje mokiniai keliavo į Salantų regioninį parką. Ten jie dalyvavo juodosios keramikos dirbtuvėse, susipažino su lipdymo iš molio įmantrybėmis. Po pietų aplankė Salantų regioninio parko lankytojų centro ekspoziciją. Atlikdami įvairias žaidybines – praktines užduotis, mokiniai susipažino su gamtos ir kultūros vertybėmis bei mokėsi gerbti aplinką, kurioje gyvena. Trečią dieną mokiniai keliavo į Vinetu kaimą ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Jaunųjų vilkų kelias“. Jo metu jie ne tik susipažino su senąja indėnų kultūra, bet ir patys galėjo išmokti įvairių indėnų šokių, žaidimų, pasimokyti šaudyti iš lanko ar įveikti indėnų kliūčių ruožą. Ketvirtąją dieną laukė išvyka į Žemaitijos nacionalinį parką, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Medžių pažinimas Giliuko ir Kaštoniuko taku“. Ten vaikai mokėsi atpažinti medžius ir kitus botaninius gamtos paminklus, nustatyti medžių aukštį ar amžių, naudojant įvairias priemones. Paskutinę stovyklos dieną vaikai praleido Kretingoje, „Muilo gamybos“ edukacinėje programoje, kurios metu buvo mokomi pagal senąsias tradicijas pasigaminti muilą. Po pietų keliavo prie III tvenkinio, kur užbaigė savo stovyklą, dalindamiesi įspūdžiais, nuotaikomis, patirtomis gražiausiomis akimirkomis.
Stovyklos metu vyko įvairiausi judrieji komandiniai žaidimai, kurių metu mokiniai mokėsi darbo komandoje, lavino bendravimo įgūdžius tarpusavyje, nuolat jausdami buvimą bendrystėje. Žaidimų metu buvo ugdomas ir mokinių fizinis aktyvumas. Taip pat kiekvieną stovyklos dieną mokiniai pildė metraštį, kuriame klijavo nuotraukas ir aprašė linksmiausius dienos įvykius. Stovyklos pirmąją dieną metraštyje mokiniai ant nupiešto medžio uždėjo savo pirštų antspaudus, palikę žymę apie tai, kad buvo šios stovyklos dalis.
Stovyklos šūkis – „Renkuosi būti laimingas!“ – svarbiausias programos tikslas. Vykdant įvairias veiklas buvo siekiama, kad mokiniai patirtų kuo daugiau gerų emocijų, pažintų kuo daugiau naujų dalykų, pajaustų bendravimo vertę ir svarbiausia – būtų laimingi.

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas
1.  8.00 8.45
2.  8.55 9.40
3.  9.55 10.40