Mokykloje birželio mėnesį organizuojama vaikų vasaros poilsio stovykla. I pamainos stovykloje dalyvavo 5-7 klasių mokiniai. Programa „Draugaukime, pažinkime, keliaukime...“ buvo sukurta, siekiant užtikrinti mokinių užimtumą vasaros atostogų metu. Vykdant programos veiklas, mokiniai mokėsi bendrauti tarpusavyje bei su aplinkiniais, ugdėsi kūrybiškumą, saviraišką, bendravimo kultūrą. Stovyklautojai pramogavo sodyboje „Vienkiemis“, lankėsi Palangos muziejuje, dalyvavo edukacinėje programoje „Gintaro kelias“, stovyklavo stovyklavietėje „Miškas visiems“, lankėsi Lietuvos uostamiestyje Klaipėdoje, stebėjo delfinų pasirodymą, apžiūrėjo jūrų muziejų ir akvariumą, keliavo po Žemaitiją.

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)

Įveskite savo elektroninio pašto adresą: